kalendář kurzů 2021

Zpracováváme a proměňujeme ovčí vlnu a ona nás.


Ve školním roce 2022/23 budou probíhat setkání především pro rodiče a průvodce Lesního klubu Pramínek. Nejsou uzavřena veřejnosti, tzn., že se může kdokoli přidat, bude-li volné místo. Budeme se potkávat na různých místech, někdy i přímo v lese, jindy u nás doma jako dřív. Vše bude popsáno v pozvánce. 

Zároveň zůstává možnost uspořádat setkání na přání. Pokud máte svou vlastní představu a potřebu se cokoli v oblasti zpracování vlny naučit, můžete mne kontaktovat a domluvíme podmínky a místo.          

 Každé setkání, které není plně obsazeno, bude vloženo na tuto stránku i pro toho, kdo by se rád přidal. Pro přihlášení je třeba mne kontaktovat přes email nebo telefon.   

email:   janazvanovice@gmail.com

tel:  603847098        

                        

Cena všech jednodenních setkání je individuální podle spotřebovaného materiálu a náročnosti. Bývá kolem 800,- a je v ní zahrnut jednoduchý oběd - vegetariánská polévka. Čaj, káva, voda je samozřejmostí. V zimních měsících přezutí s sebou, v teplých jsme vždy venku.

Plstění pro Pramínek 

ve Zvánovicích 

6.listopadu 11:00 - 16:00


Budeme plstit narozeninovou korunku (dítě má ve svůj den narození na hlavě korunku, stává se králem nebo královnou. Pro sebe i pro ostatní...Je to jeho významný den.
Druhá možnost je vytvořit si vlněný podsedák jako list se stopkou, který se dá lehce stočit do batůžku na naše výpravy do lesa.

 

Pro velký zájem je přidán termín 20.listopadu se stejným obsahem. 

I ten je již plně obsazen.