kalendář kurzů
březen - červen 

Kurzy zpracování ovčí vlny.

Zveme všechny, kdo se chtějí zabývat zpracováním ovčí vlny a zdokonalovat se ve výtvarných a řemeslných technikách, které vlna umožňuje. 

Cena jednoho dne je 500,-. Je v ní materiál, kurzovné a jednoduchý společný oběd. U náročnějších témat např. koberec, kde je větší spotřeba vlny, je cena o něco vyšší. Uvedena je přímo u kurzu.  Příspěvek formou např. zeleniny či jakéhokoli koláče, pomazánky do kuchyně vítán.

Dostanete se k nám z Prahy autobusem č. 383 z metra Háje nebo vlakem do Strančic, (trať na Benešov) který navazuje na autobus č. 495 v 9.21 v sobotu i v neděli. Autem po dálnici D1 jste u nás za půl hodinky.

Pracovat budeme od 11 - 17hod. 

Přihlásit se můžete emailem na:  jana.silarova@camphill.cz nebo použít telefon: 603 847 098. 

V nové nabídce jsou uvedena i ta setkání, která probíhají na jiných místech. Dejte pozor na místo, čas a kontaktní údaje.

Program setkání do jara 2017


Cyklus Maminka Země 1. díl - zima

Pro všechny, kdo si chtějí projít proměnou celého roku. Vytvoříme si svou postavu matky Země a na dalších setkáních  její květinové děti. 

Zvánovice Voděradská 79

kontakt: jana.silarova@camphill.cz tel: 603847098

Cyklus bude probíhat celý rok, termíny setkání budou postupně přidávány. 

sobota 14. 1.

11 - 17 hod

cena: 500,-

Maminka Země 2.díl - jaro

Další setkání bude víkendové s tím, že je možnost účastnit se pouze jednoho dne. Je možnost jednoduchého přespání ve velké společné místnosti. V ceně je jednoduchý společný oběd. Budeme se věnovat malým figurkám kořenových dětí, mokře plstit tkaninu na šatečky. Je možnost pracovat samostatně na všem, co si k tématu přinesete.

sobota 11. 3.

a neděle 12. 3.
cena: 1000,-
jeden den: 500,-

 zajímavé fotky k historii a tradičnímu mokrému plstění